British cattery
 Felpati Gatti 

+420776038635

Jak lze koťátko od nás rezervovat a jaký je postup:
  • Pročtěte si prosím CELÉ naše webové stránky, najdete tu odpovědi na 99% Vašich otázek.

  • Podívejte se na koťata s označením"Volný" >>>> Zde

  • Pokud máte zájem o koťátko, napište nam v sekci "kontakt". >>>> Zde Budeme rádi, když o sobě napíšete více, protože hledáme pro kotě rodinu, a ne opak.

  • Budeme Vás kontaktovat co nejdříve a zašleme Vám videa a foto kotě na víc.

  • Po výběru koťátka podepíšeme rezervační smlouvu, kde Zájemce se zavazuje zaplatit chovatelé za rezervaci zvířete rezervační poplatek bezodkladně. Tento rezervační poplatek je nevratný, pokud nenastanou skutečnosti uvedené v Rezervační smlouvě. Rezervační poplatek bude odečten z celkové částky kotěte při podpisu kupní smlouvy.

  • Po prijti na uchet rezervačního poplatku začneme kastrovat kotě, ale ne dříve než veku 3 - 3,5 měsíce, doba závisí na datu očkování, hmotnosti a velikosti kotě.

  • Po kastraci a adaptace kotě, budeme Vás volát k podpisu smlouvy o prodeji a zaplacení zůstatku ceny.

  • Platíte zůstatek na účet nebo v hotovosti při vyzvednutí kotě a je to štěstí - kotě je Vaše!


INFORMACE K REZERVACI A KOUPI KOŤÁTKA

KOŤÁTKA OD NAROZENÍ DO DRUHÉHO OČKOVÁNÍ
Pokud o některé kotě máte zájem a je volné, je možné si jej závazně rezervovat zaplacením rezervačního poplatku již v tomto období jenom podle foto a video. Přijít a podívat kotě je není možné! Chovatel na základě podepsané SMLOUVY O REZERVACI a zaplacení rezervačního poplatku poskytuje Zájemci záruku, že kotě neprodá jinému zájemci. V případě, že od koupě koťátka odstoupíte, je tento rezervační poplatek nevratný. I po rezervaci kotěte si ovšem ponecháváme právo rozhodnutí kotě vám neprodat (z různých důvodů), v tomto případě vám rezervační poplatek vrátíme v plné výši.

KOŤÁTKA PO DRUHÍM OČKOVÁNÍ
Pokud budeme mít volné koťátko, které je již naočkované a máte o něj zájem, můžete nejprve přijet na návštěvu a poté se rozhodnout, zda koťátko budete chtít zarezervovat.

Většina zájemců si koťátko vybere čistě podle osobních preferencí, zda chce holku nebo kluka, barva, oci atd. nebo podle fotek koťátka.

Někteří zájemci nechávají v podstatě výběr na nás. Někdy se setkáváme i s tím, že zájemce se chce nejprve na koťátko podívat, než si jej závazně rezervuje. Je přesvědčený, že při osobním kontaktu pozná, které koťátko je pro něj nejvhodnější, podle toho, jak se chová. Z našich dosavadních zkušeností vyplývá, že toto není možné z návštěvy poznat, neboť koťátka mají v tomto věku v podstatě jen jeden zájem, a to hraní - tomu podřizují veškerý čas, kdy nebaští nebo nespí. Takže pokud přijedete na návštěvu, kotě si stejně bude hrát, běhat za hračkami nebo udičkou a nebude se věnovat vám. Jestliže kotě bude již unavené, nechá se v klidu hladit a chovat, ale to také neznamená, že kotě bude mazlivé podle vašich představ (mimochodem zrovna slovo "mazlivé" je velmi subjektivně vnímáno a každý si pod ním představuje něco jiného). Pokud koťátko spí, nemusí ho vzbudit ani to, že si jeho sourozenci hrají, a to bývá dáno tím, že se znavilo při předchozí hře. I pokud zájemci měli opravdu možnost "vybrat" si z koťátek, nevěděli v této situaci, které zvolit. Již jsme se také přesvědčili, že chování kotěte doma mezi sourozenci nemusí vždy vypovídat o tom, jak se nakonec bude chovat v novém domově. Všeobecně samozřejmě mezi koťátky určité rozdíly najdeme, ale věkem se často vše mění a nakonec kotě, které bylo opatrnější než sourozenci, je v novém domově neohroženým králem a mazlivé koťátko projevy vaší náklonnosti ve finále nevyhledává. Velmi je rovněž další chování kočky ovlivněno podněty v nové rodině, spolubydlícími, společně stráveným časem, vaším chováním, také věkem kočky a dalšími faktory.
Ačkoliv naše koťátka jsou standardními reprezentanty plemene, po příchodu do nových domovů nejsou vystrašená a nemají problémy s adaptací, nelze to předem zcela zaručit.
Zkrátka a jednoduše, máte-li vysněnou kočičku s přesně danými konkrétními vlastnostmi, mohli byste být zklamaní a proto je důležité akceptovat, že nakonec se vy přizpůsobíte kočce a ne ona vám.
Návštěvy přijímáme výhradně po druhím očkování koťátek. Návštěvy plánujeme na maximálně 60 minut, to je dostatečný čas, abyste se stihli podívat a zeptat na vše, co vás zajímá. Zapomenete-li na něco, můžete samozřejmě kdykoliv napsat nebo zavolat. Prosíme o dodržení domluveného času, protože podle toho plánujeme celý průběh dne, navíc často máme návštěvy domluvené hned po sobě.

V naší CHS máme následující postup, ke kterému jsme průběžně dospěli. Všechna koťátka po celou dobu doma pravidelně fotíme (natáčíme videa) a tato obrazová dokumentace je stále dostupná , můžete se tedy kdykoliv podívat, jak kotě roste a mění se.